English   In English Language


ВІТАЄМО ВАС НА ІНТЕРНЕТ СТОРІНЦІ  ПРОЕКТУ “КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ПОЛІТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ”   (EIPA)

Проект  EIPA співпрацює з Урядом України в частині надання підтримки в розвитку мехінізмів більш  тісного європейського співробітництва та належного  управління. Основні  результати роботи проекту 

Основні  результати роботи проекту

1. Покращена система координації європейської інтеграції з внутрішньою організацією, що може відповідним чином відповідати на внутрішні та зовнішні вимоги, навчальна програма для нових співробітників   структури, що займається питаннями координації. В разі запиту, підготовка звітів зі специфічних питань.
2. Покращена система управління переговірним процесом та підвищена технічна компетенція Уряду Украни щодо роботи над новою посиленою угодою та координацією політики. Підвищення рівню компетенції персоналу в частині розуміння юридичних на економічних умов нової угоди. В разі запиту, підготовка звітів зі специфічних питань.
3. Надані консультації  щодо  перехідної програми впровадження нової посиленої угоди, розвиток навичок, необхідних для відповідної імплементації угод.
4. Надані консультації  щодо основ політики та практичних методів покращення зв’язків між Україною та країнами членами ЄС та захисту інтересів. 

Презентації семінарів, дистанційне навчання та документи для завантаження

Експерти проекту провели певну кількість семінарів та підготували звіти з окремих питань европейської інтеграції. Ці заходи та матеріали отримали дуже високу оцінку, і тому зараз ми пропонуємо їх для розгляду  більш широкої обраної аудиторії представників  органів державної влади України.

Для завантаження презентацій та звітів українською мовою, вам необхідно ввести ім’я користувача та пароль, що буде наданий вам Проектом EIPA.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ  та переглядайте та завантажуйте матеріали.